Artykuły

Wreszcie zwycięstwo naszych szczypiornistów!

Drukuj
Utworzono: wtorek, 09, listopad 2010
reczna
Nie środa a poniedziałek okazał się szczęśliwy dla naszych piłkarzy ręcznych. To właśnie w ten dzień pojechali na mecz do Środy Wlkp, który wygrali. Zespół ze Środy był przygotowany bardzo dobrze ale nie na tyle by pokonać naszą drużynę. Po wejściu na halę chłopacy się przygotowali do gry a po chwili przybył zespół miejscowych. Wreszcie obie drużyny weszły na boisko i zaczęła się rywalizacja o wygraną.
Od samego początku przeważającą liczbę punktów na swoim koncie mieli nasi chłopacy. Ostateczny wynik wynosił 14:16 dla UKS Spartanie. Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy udali się do szatni  a pan Dawid spisać protokół z meczu. Mieliśmy jeszcze chwilkę czasu i obserwowaliśmy trening, który zaczął się zaraz po grze. Chłopacy dali sobie świetnie radę i mamy nadzieję, że w następnych starciach poradzą sobie równie dobrze… ; ) 
Angelika Deszcz ; )
{gallery}reczna2{/gallery}
Saturday the 26th.